2023-11-14

Gruodžio 17 d. (sekmadienį) 14.00 val. kviečiame į vokalinio ansamblio „Veritas“ koncertą „AD LUMEN“ („Į ŠVIESĄ“) Senojoje Zapyškio bažnyčioje.

Likus savaitei iki Šv. Kalėdų, laukiame jūsų atvykstant į adventinės muzikos vakarą, kurio metu skambės kūriniai, kviečiantys susimąstyti apie tikrąją pasaulio šviesą. Mesijo laukimo istorija yra apgiedota įvairių tautų sakralinėje muzikoje, kuri ir šiomis dienomis atranda savo vietą klausytojų širdyse. Koncerto dalyviai vakaro svečiams dovanos galimybę stabtelėti šventinio pasiruošimo šurmulyje ir muzikos garsų pagalba pasakos apie Išganytojo laukimo istoriją ir šventųjų Kalėdų įvykio džiaugsmą. Koncerto programoje skambės įvairių epochų muzika, originalios adventinės giesmės, o taip pat ir naujos jų aranžuotės.

Choras „VERITAS” Vitos Liaudanskaitės-Vaitkevičienės įkurtas 2014 m.

Nuo 2023 metų išplėtė savo veiklos sritis – greta choro, susikūrė ir vokalinis ansamblis „Veritas“, kuriame gieda didesnę muzikinę patirtį turintys giesmininkai. Ansamblis gieda Šv. Mišiose įvairiose bažnyčiose, ruošia koncertines programas, mielai bendradarbiauja su kitais menininkais ir kolektyvais. Pastaruoju metu giesmininkai gilinasi į Tomas Luis de Victoria, Gregorio Allegri, Palestrinos ir didžiojo Lietuvos kompozitoriaus Juozo Naujalio kūrybą.

 

Atlikėjai:

Vokalinis ansamblis „Veritas” (meno vadovė Vita Liaudanskaitė – Vaitkevičienė).

Viktorija Smailytė (arfa).

Koncerte dalyvaus kun. Juozas Fakėjavas.

Koncertą dovanoja – Senoji Zapyškio bažnyčia. Esame ne Nemuno, o kultūros potvynis!

Renginys – nemokamas. Jo metu bus fotografuojama, nuotraukos viešinamos.