Prisiminimai iš jaukaus birželio 19-tos muzikinio vakaro Senojoje Zapyškio bažnyčioje!
Godo Yorke ir Vytautas Straižys perkėlė mus į tikrą emocijų ir muzikos kupiną kelionę. Bažnyčios skliautus užpildė jausmingos džiazo baladės, laisvos bliuzo improvizacijos ir jaukios lietuviškos bei angliškos dainos.
Nuoširdžiai dėkojame kiekvienam iš jūsų, kad šį vakarą buvote kartu ir savo buvimu sukūrėte tokią šiltą bei gyvą atmosferą. Kviečiame pasižvalgyti po šias kelias akimirkas!
Kad nepraleistumėte kitų ypatingų susitikimų ir kultūrinių įvykių Senojoje Zapyškio bažnyčioje, sekite mūsų puslapio naujienas – jų laukia dar daug!













