2023-09-12

Rugsėjo 17 d. (sekmadienį) 16.00 val. Senojoje Zapyškio bažnyčioje Jūsų laukia teatralizuotas koncertas „Barokiniai paveikslėliai“.

„Barokiniai paveikslėliai“- tai smagus koncertas, kvepiantis prancūziškais kvepalais ir prabanga. Išvysite manieringo baroko vaizdelį su meilės peripetijomis ir amžinu tėvų ir vaikų nesusikalbėjimu. Kad spektaklio siužetas būtų visiems lengvai suprantamas, visi užsienio autorių kūrinių tekstai bus išversti į lietuvių kalbą, o įprastai girdimi instrumentiniai kūriniai – specialiai pritaikyti vokaliniam kvartetui. Viso spektaklio metu akomponuos „žmogus-orkestras“ – pianistė Rūta Blaškytė. Ji puikiai nuspalvina ir pripildo pasirodymą įvairiais tembrais – klavesino, arfos, varpelių ar fortepijono.

Teatralizuoto koncerto solistai: Kristina Siurbytė, Akvilė Garbenčiūtė – Bučienė, Rokas Laureckis ir Raimondas Baranauskas. Koncertmeisterė: Rūta Blaškytė.

Skambės kūriniai iš operų, operečių ir miuziklų. Koncerto trukmė 1 val. 20 min. Renginys – nemokamas. Jo metu bus fotografuojama, nuotraukos viešinamos.

Renginys dalyvauja Europos paveldo dienų programoje, kurio 2023 metų tema: „Gyvasis paveldas: meistriškumo laboratorija“. Renginį dovanoja Senoji Zapyškio bažnyčia – esame ne Nemuno, o kultūros potvynis!